podlahové mycí automaty
vysavače
úklidová technika
úklidová technika
GAPAs s.r.o.

tlaková mycí a čistící technika

GAPAs s.r.o.

Stírací umělá kůže Nerta


Stírací umělá kůže Nerta

kat. číslo:
správný výběr vhodného stroje není jednoduchý, věnujte mu tedy zvýšenou pozornost, rádi vám pomůžeme s výběrem, neváhejte nás tedy kontaktovat před objednávkou a využijte tak našich dlouholetých zkušeností

* cena: 200.00Kč
* Najdete-li stejné zboží za nižší cenu, kontaktujte nás, prosím, budeme se snažit, vám vyjít vstříct.


umělá stírací kůže s velkou sací schopností

CENA JE BEZ DPH !!


ke stažení (návody, přílohy, videa apod.):

související zboží:

200.00Kč

umělá stírací kůže s velkou sací schopností CENA JE BEZ DPH !!

420.00Kč

Stěrka vhodná ke stírání kapek po mytí např.okna nebo lak Může se připevnit na prodlužovací nástavec # Cena bez DPH !!

550.00Kč

NERTA ANTI-INSEKT je tekutý, slabě alkalický čistící koncentrát, speciálně vyvinutý na odstraňování hmyzu z aut. Díky jeho zvláštnímu složení lze NERTA ANTI-INSEKT použít různým způsobem, pomocí rozprašovačů, pěnových systémů, v obloukových myčkách a jako předmývací prostředek do vysokotlakých strojů. Jelikož se jedná o kapaliny v kanystrech, dopravu účtujeme dle ceníku dopravní firmy TOPTRANS !! # Kanystr 5 litrů CENA JE BEZ DPH !!

630.00Kč

Stěrka vhodná ke stírání kapek po mytí např.okna nebo lak Může se připevnit na prodlužovací nástavec # Cena bez DPH !!

2250.00Kč

Aktivní mycí prostředek vhodný pro mytí kamionů Při aplikaci s pěnovacím nástavcem - maximální účinek Jelikož se jedná o kapaliny v kanystrech, dopravu účtujeme dle ceníku dopravní firmy TOPTRANS !! # Kanystr 25 litrů CENA JE BEZ DPH !!

2400.00Kč

Aktivní mycí prostředek bez vosku Při aplikaci s pěnovacím nástavcem - maximální účinek Jelikož se jedná o kapaliny v kanystrech, dopravu účtujeme dle ceníku dopravní firmy TOPTRANS !! # Kanystr 25 litrů CENA JE BEZ DPH !!

2500.00Kč

Aktivní mycí prostředek s voskem Při aplikaci s pěnovacím nástavcem - maximální účinek Jelikož se jedná o kapaliny v kanystrech, dopravu účtujeme dle ceníku dopravní firmy TOPTRANS !! # Kanystr 25 litrů CENA JE BEZ DPH !!

4136.00Kč

CENA PODLE CENÍKU MAFRA 4.015,- bez DPH Jelikož se jedná o kapaliny v kanystrech, dopravu účtujeme dle ceníku dopravní firmy TOPTRANS !! Čistota karosérie s vysokým leskem překvapí Top Wash - opravdu bezdotykové mytí Antistatický detergent Snadno odstraňuje jakýkoliv typ nečistoty I v případě použití tvrdé vody si zachovává čistící schopnost Univerzální použití i s vysokým ředěním - spotřeba 1 os.auto 2,0 - 2,5 dcl Vynikající použití v zimní sezoně kdy je větší znečištění Při aplikaci s pěnovacím nástavcem - maximální účinek a úspora # Kanystr 25 litrů CENA JE BEZ DPH !!