podlahové mycí automaty
vysavače
úklidová technika
úklidová technika
GAPAs s.r.o.

tlaková mycí a čistící technika

GAPAs s.r.o.

Stěrka 450 mm


Stěrka 450 mm

kat. číslo:
správný výběr vhodného stroje není jednoduchý, věnujte mu tedy zvýšenou pozornost, rádi vám pomůžeme s výběrem, neváhejte nás tedy kontaktovat před objednávkou a využijte tak našich dlouholetých zkušeností

* cena: 630.00Kč
* Najdete-li stejné zboží za nižší cenu, kontaktujte nás, prosím, budeme se snažit, vám vyjít vstříct.


Stěrka vhodná ke stírání kapek po mytí např.okna nebo lak
Může se připevnit na prodlužovací nástavec

Parametry:

Cena bez DPH !!


ke stažení (návody, přílohy, videa apod.):

související zboží:

200.00Kč

umělá stírací kůže s velkou sací schopností CENA JE BEZ DPH !!

420.00Kč

Stěrka vhodná ke stírání kapek po mytí např.okna nebo lak Může se připevnit na prodlužovací nástavec # Cena bez DPH !!

550.00Kč

NERTA ANTI-INSEKT je tekutý, slabě alkalický čistící koncentrát, speciálně vyvinutý na odstraňování hmyzu z aut. Díky jeho zvláštnímu složení lze NERTA ANTI-INSEKT použít různým způsobem, pomocí rozprašovačů, pěnových systémů, v obloukových myčkách a jako předmývací prostředek do vysokotlakých strojů. Jelikož se jedná o kapaliny v kanystrech, dopravu účtujeme dle ceníku dopravní firmy TOPTRANS !! # Kanystr 5 litrů CENA JE BEZ DPH !!

630.00Kč

Stěrka vhodná ke stírání kapek po mytí např.okna nebo lak Může se připevnit na prodlužovací nástavec # Cena bez DPH !!

2250.00Kč

Aktivní mycí prostředek vhodný pro mytí kamionů Při aplikaci s pěnovacím nástavcem - maximální účinek Jelikož se jedná o kapaliny v kanystrech, dopravu účtujeme dle ceníku dopravní firmy TOPTRANS !! # Kanystr 25 litrů CENA JE BEZ DPH !!

2400.00Kč

Aktivní mycí prostředek bez vosku Při aplikaci s pěnovacím nástavcem - maximální účinek Jelikož se jedná o kapaliny v kanystrech, dopravu účtujeme dle ceníku dopravní firmy TOPTRANS !! # Kanystr 25 litrů CENA JE BEZ DPH !!

2500.00Kč

Aktivní mycí prostředek s voskem Při aplikaci s pěnovacím nástavcem - maximální účinek Jelikož se jedná o kapaliny v kanystrech, dopravu účtujeme dle ceníku dopravní firmy TOPTRANS !! # Kanystr 25 litrů CENA JE BEZ DPH !!

4136.00Kč

CENA PODLE CENÍKU MAFRA 4.015,- bez DPH Jelikož se jedná o kapaliny v kanystrech, dopravu účtujeme dle ceníku dopravní firmy TOPTRANS !! Čistota karosérie s vysokým leskem překvapí Top Wash - opravdu bezdotykové mytí Antistatický detergent Snadno odstraňuje jakýkoliv typ nečistoty I v případě použití tvrdé vody si zachovává čistící schopnost Univerzální použití i s vysokým ředěním - spotřeba 1 os.auto 2,0 - 2,5 dcl Vynikající použití v zimní sezoně kdy je větší znečištění Při aplikaci s pěnovacím nástavcem - maximální účinek a úspora # Kanystr 25 litrů CENA JE BEZ DPH !!